Robimy strony www

Elementor – funkcja ukryj panel

Elementor - ukryj panel

podgląd witryny w elementorze

Pracujesz w edytorze Elementor nad własną stroną www na CMS WordPress. Często po wprowadzeniu zmian chcesz podejrzeć wygląd strony po jej aktualizacji. W tym celu otwierasz edytowaną stronę w przeglądarce i chcesz zobaczyć efekt. Strona otworzy się w nowej karcie przeglądarki. Za każdym razem gdy chcemy wrócić musimy przeklikać się na wcześniejszą zakładkę, tam gdzie edytowaliśmy wcześniej naszą stronę. Czy jest prostszy sposób na podejrzenie zmian na stronie w Elementorze?

ukryj panel - krok po kroku

Jest szybki sposób żeby podejrzeć wygląd strony bez wychodzenia z zakładki z edytowaną stroną w Elementorze. Przy brzegu panelu z funkcjami Elementora znajduje się niewielki podłużny przycisk ze strzałką. Po najechaniu na niego pojawi się nam podpowiedź: Ukryj panel. Gdy go klikniemy, panel narzędziowy Elementora dosłownie zwinie się nam z oczu i zostanie tylko widoczny przycisk ze strzałką, żeby ponownie można go rozwinąć.

Elementor - ukryj panel
Panel boczny w Elementor - przycisk schowaj i rozwiń panel
Elementor - rozwiń panel

Możemy teraz bez wychodzenia z naszej zakładki w przeglądarce podejrzeć daną stronę czy wpis, który akurat edytujemy. Nie będą co prawda działały poprawnie wszystkie linki ale możemy na szybko zobaczyć (przeglądarka nie musi ładować na nowo naszej strony) czy dany efekt nam odpowiada i czy jesteśmy zadowoleni z jego wyglądu. A więc … ukryj panel i zobacz na szybko efekt Twojej pracy.

Prosty efekt a cieszy.